SÚŤAŽ 2020

Vyhraj BBQ gril s udiarňou za jeden tutový recept od PECMANIAK!

Kto z Vás nerád varí alebo pečie vo voľnej prírode?!
V jednom kotlíku pripravený guľáš, na grile dobre napacované upečené mäsko, alebo v jednej originálnej peci upečená pizza? To všetko rozpráva samo za seba. Ani v najmodernejšej kuchyni nikdy nenahradíme chuť jedál pripravených vo voľnej prírode.
Chcel by si očariť svoju rodinu alebo priateľov s jednou neskutočnou pecou?

V našej súťaži Pecmaniak môžeš za svoj jedinečný recept vyhrať BBQ gril s udiarňou.
Nie je to zložité, pošli nám recept na prípravu Tvojej špeciality pripravenej na prírodnom ohni v kotlíku, na grile, ražni, v keramickej alebo liatinovej mise, na panvice alebo v peci… K receptu prilož minimálne dve motivačné fotografie s podrobným popisom receptu.
Toto všetko pošli na adresu: pecmaniak@gmail.com do 30. aprila 2020 a všetky recepty s fotografiami budú postupne zverejnené na Facebooku. Recepty môžu byť akejkoľvek kategórie bez obmedzení napr.: polievka, mäso, vegetariánske jedlá, cestoviny… Tvoje jedlo môžeš pripraviť aj vo vlastnej kuchyni, ale dôležité je, aby si jedlo vedel pripraviť aj na voľnom ohni v prírode.
Za zverejnené recepty môžeš hlasovať na facebooku do 20. mája 2020. Jednoducho koho recept sa bude na Facebookove stránke Pecmaniak najviac páčiť a bude mať najviac lajkov, strane sa víťazom našej súťaže.

Výhry:

  1. cena: Veľmi obľúbený záhradný BBQ gril s udiarňou
  2. cena: Horák paella M 40 set
  3. cena: 3 v 1 záhradný gril

Vyhraj za jeden recept krásnu BBQ gril s udiarňou!

Očakávame len osvedčené recepty s podrobným popisom a kvalitnými vlastnými fotografiami. Pošli svoj originálny recept a dokáž, že si výnimočný.
Zaslaním svojho receptu a fotografií obohatíš našu Facebook stránku Pecmaniak a môže sa stať, že práve Tvoj recept bude zverejnený na našej stránke.


Všetkým držíme palce a prajeme šťastnú varešku!


Všetko čo potrebujete do záhradnej kuchyne do pece a na grilovanie:
www.pecmaniak.store

Značky , , , , . Bookmark the permalink.